Nadruki na opakowaniach

Nadruki na opakowaniach

Oferujemy możliwość zadrukowania sprzedawanych przez sklep opakowań. Nadruk na pudełkach może mieć formę napisów informacyjnych, loga, lub emblematu. Nadruki na kartonach wykonujemy ekologicznymi farbami wodnymi. Opakowania kartonowe z nadrukiem wyróżniają się na tle innych i dzięki temu, że można je spersonalizować zyskują na swojej wartości. 
Nadruk w jednym kolorze (zielony, czerwony, czarny, niebieski). Minimalna ilość 300 sztuk. Cena za 1 sztukę 0,43 PLN brutto.
Dodatkowy koszt to matryca polimerowa, cena uzależniona od powierzchni zadruku. 
Przykładowy koszt matrycy o powierzchni 10/10 cm to 70,00 PLN brutto.
Przy zamówieniach powyżej 500 szt. możliwość zmiany koloru i ceny druku. 
Nadruk na opakowaniach to ciekawa dekoracja, która sprawia, że staja się one bardziej estetyczne. Pudełka fasonowe z nadrukiem są praktyczną i stylową formą pakowania produktów, dzięki której skutecznie można zareklamować prowadzona przez siebie działalność. 

Galeria

Formularz kontaktowy

Przeglądaj
Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem również poinformowany o tym, że dane zbierane są przez MASTER PACK o celu ich zbierania, dobrowolności podania, prawie wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom.