O sklepie

Jesteśmy producentem kartonów z tektury falistej. Oferujemy nasze produkty do sprzedaży od wielu lat. Działalność produkcyjną rozpoczęliśmy w 1996 roku, a wraz z czasem wychodząc naprzeciw potrzebom klientów uruchomiliśmy sprzedaż za pośrednictwem platformy internetowej. Aktualnie oferujemy szeroką gamę produktów, które można zamówić bezpośrednio z magazynu. Dokonując zakupów w naszym sklepie, otrzymują Państwo towar bezpośrednio od producenta, bez pośredników. Dzięki temu możemy zaoferować wysoką jakość i przystępne ceny.

Specjalizujemy się w opakowaniach fasonowych. Wykonujemy je na specjalnych matrycach, zapewniając trwałą i bezpieczną konstrukcję. Tego typu opakowania sprawdzają się idealnie do sprzedaży wysyłkowej, ponieważ są łatwe w montażu i nie wymagają używania taśmy klejącej. Można wykorzystywać je również do pakowania odzieży i wielu innych produktów.
W sklepie można zakupić także opakowania ozdobne. Wytwarzamy je z 4-warstwowej tektury, o właściwościach ekologicznych z falą otwartą. Dostępne są produkty o różnym przeznaczaniu. Można wybierać między innymi spośród opakowań prezentowych, kartonów na butelki alkoholi (wino, piwa, nalewki, szlachetne trunki) czy wytworne gatunki oliwy. Oferujemy także opakowania zbiorcze.

Kartony, które oferujemy w naszym sklepie są dostępne w różnych rozmiarach. Proponujemy również kilka wariantów pokrycia tektury: szary, biały oraz biało-szary. Kartony dostępne są w wielu formach i kształtach. Duża różnorodność wynika z faktu, że chcemy, aby nasi klienci mogli dopasować odpowiednie produkty do indywidualnych potrzeb. Nasi doradcy chętnie pomagają w wyborze odpowiednich rozwiązań, dlatego jeśli mają Państwo wątpliwości lub jakiekolwiek pytania odnośnie oferty, wystarczy się do nas zgłosić.

Posiadamy nowoczesny park technologiczny, dzięki któremu możemy tworzyć opakowania z tektury wyróżniające się wysoką jakością i wytrzymałością. Wykonujemy również nadruki na opakowaniach stosując w tym celu technikę fleksografii. Dbamy o to, aby zarówno materiały tekturowe, jak i wykorzystywane farby były bezpieczne dla środowiska naturalnego i nie przyczyniały się do pogarszania jego stanu.

Obecnie obsługujemy tylko zamówienia składane w sklepie internetowym. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej w siedzibie firmy. Staramy się realizować zlecenia tak szybko jak to możliwe, aby dostarczyć do Państwa zakupiony towar w zadowalającym tempie. Dokładamy również wszelkich starań, aby oferowane w katalogu produkty były zawsze dostępne w odpowiedniej ilości i gotowe do wysyłki. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów można uzyskać przeglądając naszą ofertę. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów!